Doradztwo filozoficzne i coaching (stacjonarne I stopnia) II nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-09-12 - 2017-09-14

Adres
ul. Bankowa 11, p. 22
40-007 Katowice
tel. 32 359 11 95
Kontakt do komisji
 dr Dariusz Bęben
 dariusz.beben@us.edu.pl
 512-517-231

Wtorek Środa Czwartek
11:00 - 13:00 10:00 - 13:00 10:00 - 13:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Ambroziak Katarzyna 74.900
2. Antosiak Karol 38.800
3. Błaszczyk Wioletta 44.300
4. Brzezińska Klaudia 58.900
5. Czechowicz Katarzyna 80.500
6. Dębek Wiktoria 43.100
7. Drzażdżewski Bartłomiej 66.800
8. Dymek Radosław 62.000
9. Gąsiorek Julia 53.000
10. Gerej Bartłomiej 41.100
11. Hajdus Łukasz 78.300
12. Hałat Karolina 40.000
13. Idziak Ernest 38.400
14. Jagosz Paulina 41.900
15. Janecka Katarzyna 98.600
16. Jankowska Iwona 29.700
17. Jaworski Szymon 27.000
18. Jonkisz Paulina 51.200
19. Kania Kamila 82.700
20. Kiecka Klaudia 81.500
21. Kmita Anna 43.900
22. Kopytyński Tomasz 41.300
23. Kozłowska Daria 59.100
24. Krzemińska Agata 70.100
25. Kupracz Weronika 38.300
26. Kurzawa Kacper 56.200
27. Kuśnierz Anna 72.500
28. Langer Kinga 63.100
29. Leśniowska Agnieszka 45.900
30. Lutek Michał 41.100
31. Łukaszczyk Mateusz 64.200
32. Machej Aleksandra 75.900
33. Marciniak Paweł 58.700
34. Matuć Karolina 59.900
35. Mrzyk Jakub 68.800
36. Pajda Katarzyna 58.400
37. Palenta Szymon 74.400
38. Pięta Kamila 57.100
39. Piłot Oliwia 82.800
40. Plewicka Kinga 34.400
41. Pytlowany Małgorzata 85.500
42. Rak Weronika 61.900
43. Rejtarowska Małgorzata 46.300
44. Sabuda Joanna 76.100
45. Sajnóg Kamil 76.000
46. Śliwa Patryk 54.200
47. Stasiak Daria 87.990
48. Surowiecka Justyna 66.300
49. Szacel Kevin 51.600
50. Szwej Dominika 85.000
51. Szych Kamil 29.100
52. Szymiec Marta 73.000
53. Tucci Massimiliano 47.100
54. Wójcik Simona 31.500

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Galimski Aleksander 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Janecka Katarzyna 98.600
2. Stasiak Daria 87.990
3. Pytlowany Małgorzata 85.500
4. Szwej Dominika 85.000
5. Piłot Oliwia 82.800
6. Kania Kamila 82.700
7. Kiecka Klaudia 81.500
8. Czechowicz Katarzyna 80.500
9. Hajdus Łukasz 78.300
10. Sabuda Joanna 76.100
11. Sajnóg Kamil 76.000
12. Machej Aleksandra 75.900
13. Ambroziak Katarzyna 74.900
14. Palenta Szymon 74.400
15. Szymiec Marta 73.000
16. Kuśnierz Anna 72.500
17. Krzemińska Agata 70.100
18. Mrzyk Jakub 68.800
19. Drzażdżewski Bartłomiej 66.800
20. Surowiecka Justyna 66.300
21. Łukaszczyk Mateusz 64.200
22. Langer Kinga 63.100
23. Dymek Radosław 62.000
24. Rak Weronika 61.900
25. Matuć Karolina 59.900
26. Kozłowska Daria 59.100
27. Brzezińska Klaudia 58.900
28. Marciniak Paweł 58.700
29. Pajda Katarzyna 58.400
30. Pięta Kamila 57.100
31. Kurzawa Kacper 56.200
32. Śliwa Patryk 54.200
33. Gąsiorek Julia 53.000
34. Szacel Kevin 51.600
35. Jonkisz Paulina 51.200
36. Tucci Massimiliano 47.100
37. Rejtarowska Małgorzata 46.300
38. Leśniowska Agnieszka 45.900
39. Błaszczyk Wioletta 44.300
40. Kmita Anna 43.900
41. Dębek Wiktoria 43.100
42. Jagosz Paulina 41.900
43. Kopytyński Tomasz 41.300
44. Gerej Bartłomiej 41.100
45. Lutek Michał 41.100
46. Hałat Karolina 40.000
47. Antosiak Karol 38.800
48. Idziak Ernest 38.400
49. Kupracz Weronika 38.300
50. Plewicka Kinga 34.400
51. Wójcik Simona 31.500
52. Jankowska Iwona 29.700
53. Szych Kamil 29.100
54. Jaworski Szymon 27.000
55. Galimski Aleksander 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-19 20:05:27