Biologia (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-17 - 2017-07-21

Adres
ul. Jagiellońska 28, p. B-07
40-032 Katowice
tel. 32 200 95 56
Kontakt do komisji
 dr Katarzyna Rozpędek
 katarzyna.rozpedek@us.edu.pl
 32 200 94 72

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Baron Marcel 78.500
2. Bernert Karolina 27.500
3. Bielecki Bartosz 39.000
4. Biernat Klaudia 45.500
5. Bik Agnieszka 32.500
6. Blaszczok Julia 32.000
7. Blicharz Izabela 51.000
8. Błaszczyński Gustaw 55.000
9. Bogacz Martyna 65.000
10. Boner Kamila 44.000
11. Borkowska Aleksandra 35.000
12. Bosowska Zofia 55.000
13. Bronikowska Anna 56.000
14. Brożyna Zuzanna 65.000
15. Brunner Katarzyna 45.500
16. Brzuszkiewicz Aleksandra 40.000
17. Bukowski Błażej 37.000
18. Buła Dominik 57.500
19. Chełmecki Jakub 49.000
20. Chrapek Dominika 42.500
21. Cichoń Kornelia 42.000
22. Czapla Kinga 35.000
23. Danielak Patrycja 15.500
24. Dewalska Agnieszka 40.000
25. Drozdowska Nikola 31.000
26. Duda Mateusz 68.000
27. Dusiłło Paulina 28.500
28. Dworak Michał 56.500
29. Dydo Wiktoria 21.500
30. Dziurdzikowski Szymon 29.000
31. Dziurowicz Patrycja 46.000
32. Frydrych Urszula 18.000
33. Gągorowska Patrycja 43.500
34. Gałdyn Hanna 63.000
35. Gandor Kinga 30.500
36. Gąsior Paweł 84.000
37. Gazdowicz Patrycja 28.000
38. Glinkowska Anna 43.500
39. Goliasz Paulina 67.500
40. Górka Mikołaj 57.500
41. Gorlicka Magdalena 37.000
42. Hajduk Bartosz 67.500
43. Hostyńska Paulina 29.000
44. Huńka Agata 20.000
45. Imiołek Ewelina 31.500
46. Janecki Wojciech 23.000
47. Janusiewicz Klaudia 48.500
48. Juszczyk Klaudia 41.000
49. Kamińska Wiktoria 64.500
50. Kapczyńska Weronika 56.500
51. Kleszczewska Karolina 64.000
52. Komandzik Marta 39.000
53. Komorowska Aleksandra 35.000
54. Konior Konrad 46.000
55. Koza Aleksandra 100.000
56. Kozłowska Daria 13.500
57. Krasińska Julia 69.500
58. Król Oliwia 45.500
59. Kruszyna Cezary 23.500
60. Kubica Kamila 32.000
61. Kulpa Sandra 74.000
62. Kutarba Małgorzata 55.000
63. Kwietniowska Katarzyna 100.000
64. Ledwoń Jakub 75.000
65. Leopold Karolina 53.000
66. Libera Monika 70.500
67. Lis Artur 51.000
68. Lorek Jan 37.000
69. Machłajewska Maja 44.000
70. Maculewicz Ada 55.000
71. Malik Kamil 35.500
72. Malina Marta 80.000
73. Michalik Irena 47.000
74. Mida Angelika 35.000
75. Mierzejewska Magdalena 34.000
76. Młynek Katarzyna 85.000
77. Morys Martyna 50.000
78. Mrozek Zuzanna 60.000
79. Murawska Sylwia 19.500
80. Nowak Bartosz 36.000
81. Nowak Karol 46.000
82. Nowak Magdalena 25.000
83. Nowak Michał 56.500
84. Nowicka Katarzyna 24.000
85. Oleksa Oliwia 27.500
86. Orzełowska Ewelina 46.000
87. Paluch Aleksandra 42.500
88. Pękała Emilia 37.000
89. Pięta Elżbieta 60.500
90. Piwko Karolina 64.000
91. Płonka Dawid 39.500
92. Płonka Wojciech 79.000
93. Podruczna Ada 27.000
94. Prochoń Aleksandra 53.000
95. Przewoźnik Martyna 32.500
96. Raczek Marcin 77.500
97. Rajewska Jesika 29.500
98. Rak Julia 28.500
99. Rakowska Magdalena 44.000
100. Riemel Julia 68.500
101. Rogowska Kinga 56.500
102. Rokut Anna 56.000
103. Saborin Michał 40.000
104. Sajdak Bogna 83.500
105. Samborska Angelika 39.000
106. Sarna Elżbieta 21.500
107. Sitek Barbara 35.500
108. Śliwińska Justyna 61.500
109. Śmieja Monika 58.500
110. Śmietana Mateusz 42.500
111. Smorońska Izabela 35.000
112. Sobota Daniel 22.000
113. Sokolovskyi Vladyslav 78.000
114. Stareczek Julia 30.000
115. Stawiarski Jan 44.500
116. Strojnowska Karolina 40.000
117. Świętek Agata 38.000
118. Sysakiewicz Mateusz 39.500
119. Szałański Filip 64.000
120. Szczurek Klaudia 42.000
121. Szołtysek Wiktoria 52.500
122. Szot Justyna 54.000
123. Szpaczek Marta 43.000
124. Tabacka Kinga 31.000
125. Tadrzak Adrian 40.000
126. Tkaczuk Tomasz 38.500
127. Urbaniak Patryk 20.000
128. Walczak Patryk 36.000
129. Warzycha Klaudia 33.000
130. Wieczorek Dominik 41.500
131. Wiśniewska Klaudia 48.500
132. Wojtala Weronika 54.000
133. Wrazidło Dariusz 31.000
134. Żabierek Paweł 41.000
135. Zawisza Magdalena 16.500
136. Zezula Patrycja 23.000
137. Zorychta Kinga 72.500
138. Zwias Elżbieta 48.000
139. Zwierzchowska Patrycja 13.500
140. Żyła Agnieszka 39.000

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Chyliyevich Aleh 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Koza Aleksandra 100.000
2. Kwietniowska Katarzyna 100.000
3. Młynek Katarzyna 85.000
4. Gąsior Paweł 84.000
5. Sajdak Bogna 83.500
6. Malina Marta 80.000
7. Płonka Wojciech 79.000
8. Baron Marcel 78.500
9. Sokolovskyi Vladyslav 78.000
10. Raczek Marcin 77.500
11. Ledwoń Jakub 75.000
12. Kulpa Sandra 74.000
13. Zorychta Kinga 72.500
14. Libera Monika 70.500
15. Krasińska Julia 69.500
16. Riemel Julia 68.500
17. Duda Mateusz 68.000
18. Goliasz Paulina 67.500
19. Hajduk Bartosz 67.500
20. Bogacz Martyna 65.000
21. Brożyna Zuzanna 65.000
22. Kamińska Wiktoria 64.500
23. Kleszczewska Karolina 64.000
24. Piwko Karolina 64.000
25. Szałański Filip 64.000
26. Gałdyn Hanna 63.000
27. Śliwińska Justyna 61.500
28. Pięta Elżbieta 60.500
29. Mrozek Zuzanna 60.000
30. Śmieja Monika 58.500
31. Buła Dominik 57.500
32. Górka Mikołaj 57.500
33. Dworak Michał 56.500
34. Kapczyńska Weronika 56.500
35. Nowak Michał 56.500
36. Rogowska Kinga 56.500
37. Bronikowska Anna 56.000
38. Rokut Anna 56.000
39. Błaszczyński Gustaw 55.000
40. Bosowska Zofia 55.000
41. Kutarba Małgorzata 55.000
42. Maculewicz Ada 55.000
43. Szot Justyna 54.000
44. Wojtala Weronika 54.000
45. Leopold Karolina 53.000
46. Prochoń Aleksandra 53.000
47. Szołtysek Wiktoria 52.500
48. Blicharz Izabela 51.000
49. Lis Artur 51.000
50. Morys Martyna 50.000
51. Chełmecki Jakub 49.000
52. Janusiewicz Klaudia 48.500
53. Wiśniewska Klaudia 48.500
54. Zwias Elżbieta 48.000
55. Michalik Irena 47.000
56. Dziurowicz Patrycja 46.000
57. Konior Konrad 46.000
58. Nowak Karol 46.000
59. Orzełowska Ewelina 46.000
60. Biernat Klaudia 45.500
61. Brunner Katarzyna 45.500
62. Król Oliwia 45.500
63. Stawiarski Jan 44.500
64. Boner Kamila 44.000
65. Machłajewska Maja 44.000
66. Rakowska Magdalena 44.000
67. Gągorowska Patrycja 43.500
68. Glinkowska Anna 43.500
69. Szpaczek Marta 43.000
70. Chrapek Dominika 42.500
71. Paluch Aleksandra 42.500
72. Śmietana Mateusz 42.500
73. Cichoń Kornelia 42.000
74. Szczurek Klaudia 42.000
75. Wieczorek Dominik 41.500
76. Juszczyk Klaudia 41.000
77. Żabierek Paweł 41.000
78. Brzuszkiewicz Aleksandra 40.000
79. Dewalska Agnieszka 40.000
80. Saborin Michał 40.000
81. Strojnowska Karolina 40.000
82. Tadrzak Adrian 40.000
83. Płonka Dawid 39.500
84. Sysakiewicz Mateusz 39.500
85. Bielecki Bartosz 39.000
86. Komandzik Marta 39.000
87. Samborska Angelika 39.000
88. Żyła Agnieszka 39.000
89. Tkaczuk Tomasz 38.500
90. Świętek Agata 38.000
91. Bukowski Błażej 37.000
92. Gorlicka Magdalena 37.000
93. Lorek Jan 37.000
94. Pękała Emilia 37.000
95. Nowak Bartosz 36.000
96. Walczak Patryk 36.000
97. Malik Kamil 35.500
98. Sitek Barbara 35.500
99. Borkowska Aleksandra 35.000
100. Czapla Kinga 35.000
101. Komorowska Aleksandra 35.000
102. Mida Angelika 35.000
103. Smorońska Izabela 35.000
104. Mierzejewska Magdalena 34.000
105. Warzycha Klaudia 33.000
106. Bik Agnieszka 32.500
107. Przewoźnik Martyna 32.500
108. Blaszczok Julia 32.000
109. Kubica Kamila 32.000
110. Imiołek Ewelina 31.500
111. Drozdowska Nikola 31.000
112. Tabacka Kinga 31.000
113. Wrazidło Dariusz 31.000
114. Gandor Kinga 30.500
115. Stareczek Julia 30.000
116. Rajewska Jesika 29.500
117. Dziurdzikowski Szymon 29.000
118. Hostyńska Paulina 29.000
119. Dusiłło Paulina 28.500
120. Rak Julia 28.500
121. Gazdowicz Patrycja 28.000
122. Bernert Karolina 27.500
123. Oleksa Oliwia 27.500
124. Podruczna Ada 27.000
125. Nowak Magdalena 25.000
126. Nowicka Katarzyna 24.000
127. Kruszyna Cezary 23.500
128. Janecki Wojciech 23.000
129. Zezula Patrycja 23.000
130. Sobota Daniel 22.000
131. Dydo Wiktoria 21.500
132. Sarna Elżbieta 21.500
133. Huńka Agata 20.000
134. Urbaniak Patryk 20.000
135. Murawska Sylwia 19.500
136. Frydrych Urszula 18.000
137. Zawisza Magdalena 16.500
138. Danielak Patrycja 15.500
139. Kozłowska Daria 13.500
140. Zwierzchowska Patrycja 13.500
141. Chyliyevich Aleh 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-19 20:05:26