Ochrona środowiska (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-17 - 2017-07-21

Adres
ul. Jagiellońska 28, p. B-07
40-032 Katowice
tel. 32 200 95 56
Kontakt do komisji
 mgr Marzena Ksiądz
 marzena.ksiadz@us.edu.pl
 32 20094 72

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00

Informacje dodatkowe

Warunkiem przyjęcia na studia jest dokonanie wpisu na studia w Dziekanacie do 21.07.2017 r. oraz dostarczenie wszystkich wymaganych dokumentów.

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Badera Rafał 40.500
2. Bek Daria 38.500
3. Beleć Klaudia 33.000
4. Bielecki Bartosz 49.000
5. Bik Krystyna 82.500
6. Błażytko Alfred 44.000
7. Brodziński Sebastian 14.500
8. Bujok Michał 65.000
9. Czarny Wiktoria 33.500
10. Di Loreto Demetra 34.000
11. Dziubałtowska Aleksandra 11.500
12. Dziurdzikowski Szymon 29.000
13. Fitulski Michał 21.000
14. Flak Karolina 17.500
15. Fuchs Zofia 45.500
16. Furtacz Agnieszka 22.500
17. Godziek Sandra 43.500
18. Gojny Marta 48.500
19. Grabowska Marlena 9.000
20. Habarta Martyna 37.500
21. Hostyńska Paulina 29.000
22. Huńka Agata 55.000
23. Janecki Wojciech 23.000
24. Juszczyk Sylwia 19.500
25. Kaczor Anna 14.500
26. Konopka Anna 16.000
27. Kopeć Jolanta 56.500
28. Korpak Barbara 41.500
29. Kowalski Christian 26.000
30. Kurek Julia 28.500
31. Kurpas Barbara 45.000
32. Lis Jakub 54.500
33. Lorek Jan 37.000
34. Lubecki Patryk 17.000
35. Luzak Natalia 24.500
36. Machalica Łukasz 34.000
37. Majda Michał 50.500
38. Makówka Maria 33.000
39. Matejaszczyk Paulina 40.000
40. Mielowski Damian 23.000
41. Młyński Amadeusz 14.000
42. Musiolik Marta 26.500
43. Nowakowski Piotr 82.500
44. Nowicka Katarzyna 24.000
45. Ochman Emilia 23.500
46. Olczak Aleksandra 30.500
47. Orman Agnieszka 19.500
48. Paliga Szymon 50.500
49. Piasek Benedykt 37.500
50. Piecuch Daria 26.500
51. Piekorz Karolina 40.000
52. Podruczna Ada 27.000
53. Poloczek Aleksandra 41.000
54. Popiel Aleksandra 25.000
55. Spojda Weronika 42.500
56. Stolarz Katarzyna 33.500
57. Stryjniak Adrianna 42.500
58. Strzemecki Mateusz 23.500
59. Sznajder Wiktoria 17.500
60. Tabacka Kinga 31.000
61. Tometczak Patrycja 42.000
62. Walicka Martyna 11.000
63. Walla Marcin 18.500
64. Wicik Alicja 23.500
65. Wieczorek Dominik 41.500
66. Wiśniewska Klaudia 48.500
67. Wypych Alicja 18.000
68. Zając Tomasz 38.000
69. Zawisza Magdalena 16.500
70. Ziętarska Natalia 27.000
71. Ziomek Aleksandra 35.500
72. Zynek Bernadeta 28.000

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Liszka Agata 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Bik Krystyna 82.500
2. Nowakowski Piotr 82.500
3. Bujok Michał 65.000
4. Kopeć Jolanta 56.500
5. Huńka Agata 55.000
6. Lis Jakub 54.500
7. Majda Michał 50.500
8. Paliga Szymon 50.500
9. Bielecki Bartosz 49.000
10. Gojny Marta 48.500
11. Wiśniewska Klaudia 48.500
12. Fuchs Zofia 45.500
13. Kurpas Barbara 45.000
14. Błażytko Alfred 44.000
15. Godziek Sandra 43.500
16. Spojda Weronika 42.500
17. Stryjniak Adrianna 42.500
18. Tometczak Patrycja 42.000
19. Korpak Barbara 41.500
20. Wieczorek Dominik 41.500
21. Poloczek Aleksandra 41.000
22. Badera Rafał 40.500
23. Matejaszczyk Paulina 40.000
24. Piekorz Karolina 40.000
25. Bek Daria 38.500
26. Zając Tomasz 38.000
27. Habarta Martyna 37.500
28. Piasek Benedykt 37.500
29. Lorek Jan 37.000
30. Ziomek Aleksandra 35.500
31. Di Loreto Demetra 34.000
32. Machalica Łukasz 34.000
33. Czarny Wiktoria 33.500
34. Stolarz Katarzyna 33.500
35. Beleć Klaudia 33.000
36. Makówka Maria 33.000
37. Tabacka Kinga 31.000
38. Olczak Aleksandra 30.500
39. Dziurdzikowski Szymon 29.000
40. Hostyńska Paulina 29.000
41. Kurek Julia 28.500
42. Zynek Bernadeta 28.000
43. Podruczna Ada 27.000
44. Ziętarska Natalia 27.000
45. Musiolik Marta 26.500
46. Piecuch Daria 26.500
47. Kowalski Christian 26.000
48. Popiel Aleksandra 25.000
49. Luzak Natalia 24.500
50. Nowicka Katarzyna 24.000
51. Ochman Emilia 23.500
52. Strzemecki Mateusz 23.500
53. Wicik Alicja 23.500
54. Janecki Wojciech 23.000
55. Mielowski Damian 23.000
56. Furtacz Agnieszka 22.500
57. Fitulski Michał 21.000
58. Juszczyk Sylwia 19.500
59. Orman Agnieszka 19.500
60. Walla Marcin 18.500
61. Wypych Alicja 18.000
62. Flak Karolina 17.500
63. Sznajder Wiktoria 17.500
64. Lubecki Patryk 17.000
65. Zawisza Magdalena 16.500
66. Konopka Anna 16.000
67. Brodziński Sebastian 14.500
68. Kaczor Anna 14.500
69. Młyński Amadeusz 14.000
70. Dziubałtowska Aleksandra 11.500
71. Walicka Martyna 11.000
72. Grabowska Marlena 9.000
73. Liszka Agata 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 07:05:30