Inżynieria materiałowa (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-13 - 2017-07-18

Adres
ul. 75 Pułku Piechoty 1A, p. P/0/12
41-500 Chorzów
tel. 323497608, 323497535
Kontakt do komisji
 mgr Dorota Skowrońska
 dorota.skowronska@us.edu.pl
 323497535

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Bednarz Katarzyna 502.000
2. Brocki Sebastian 228.000
3. Buława Aleksandra 352.000
4. Cichoń Bartosz 324.000
5. Dobel Aleksandra 328.000
6. Drozdowski Tomasz 192.000
7. Duda Michał 377.000
8. Gawron Oliwia 335.000
9. Gibas Jakub 225.000
10. Góral Daniel 256.000
11. Jarczok Michał 135.000
12. Jodełka Ewelina 343.000
13. Kapica Monika 386.000
14. Kielak Patrycja 155.000
15. Kleszcz Szymon 331.000
16. Kobiela Bartosz 261.000
17. Kopczyński Kamil 153.000
18. Kraus Oliwia 296.000
19. Kubik Paulina 209.000
20. Kuźniar Konrad 383.000
21. Liszycki Szymon 201.000
22. Lorek Bartosz 389.000
23. Małecka Laura 179.000
24. Marchewka Jadwiga 369.000
25. Matczuk Robert 198.000
26. Medaj Dorota 201.000
27. Naumiuk Fabian 221.000
28. Nowok Paweł 189.000
29. Piątkowski Kamil 423.000
30. Półtorak Kamil 195.000
31. Pompka Julia 514.000
32. Potaśnik Ewelina 173.000
33. Ratajczak Patryk 485.000
34. Różycki Jakub 217.000
35. Rus Patryk 273.000
36. Rżyski Alan 132.000
37. Sandorski Paweł 415.000
38. Slowik Michał 175.000
39. Szolc Piotr 244.000
40. Wasser Adrian 173.000
41. Załęska Izabela 240.000

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Segiet Marcin 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Pompka Julia 514.000
2. Bednarz Katarzyna 502.000
3. Ratajczak Patryk 485.000
4. Piątkowski Kamil 423.000
5. Sandorski Paweł 415.000
6. Lorek Bartosz 389.000
7. Kapica Monika 386.000
8. Kuźniar Konrad 383.000
9. Duda Michał 377.000
10. Marchewka Jadwiga 369.000
11. Buława Aleksandra 352.000
12. Jodełka Ewelina 343.000
13. Gawron Oliwia 335.000
14. Kleszcz Szymon 331.000
15. Dobel Aleksandra 328.000
16. Cichoń Bartosz 324.000
17. Kraus Oliwia 296.000
18. Rus Patryk 273.000
19. Kobiela Bartosz 261.000
20. Góral Daniel 256.000
21. Szolc Piotr 244.000
22. Załęska Izabela 240.000
23. Brocki Sebastian 228.000
24. Gibas Jakub 225.000
25. Naumiuk Fabian 221.000
26. Różycki Jakub 217.000
27. Kubik Paulina 209.000
28. Liszycki Szymon 201.000
29. Medaj Dorota 201.000
30. Matczuk Robert 198.000
31. Półtorak Kamil 195.000
32. Drozdowski Tomasz 192.000
33. Nowok Paweł 189.000
34. Małecka Laura 179.000
35. Slowik Michał 175.000
36. Potaśnik Ewelina 173.000
37. Wasser Adrian 173.000
38. Kielak Patrycja 155.000
39. Kopczyński Kamil 153.000
40. Jarczok Michał 135.000
41. Rżyski Alan 132.000
42. Segiet Marcin 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 17:05:27