Technologia chemiczna (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-13 - 2017-07-18

Adres
ul. Bankowa 14, p. 221
40-007 Katowice
tel. 32 359 15 50 wewn. 21
Kontakt do komisji
 dr Barbara Szpikowska-Sroka
 barbara.szpikowska-sroka@us.edu.pl
 32 349 76 80 / 504 811 096

Poniedziałek Wtorek Czwartek Piątek
09:00 - 13:00 11:00 - 15:00 11:00 - 15:00 09:00 - 13:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Czysz Alicja 52.000
2. Duda Jakub 164.000
3. Fijołek Aleksandra 174.000
4. Głąb Anna 66.000
5. Ilnicki Michał 72.000
6. Jodełka Ewelina 76.000
7. Karwath Karol 88.000
8. Kilarska Anna 116.000
9. Kowalik Patrycja 58.000
10. Kowska Klaudia 124.000
11. Kpiec Marta 114.000
12. Krawiec Adam 66.000
13. Kukiełka Nina 114.000
14. Lebida Łukasz 64.000
15. Lewandowski Patryk 84.000
16. Ligas Natalia 88.000
17. Małecka Laura 42.000
18. Małek Monika 44.000
19. Matlak Izabela 156.000
20. Mazurek Katarzyna 64.000
21. Odwrot Magdalena 134.000
22. Palka Justyna 88.000
23. Piela Anna 132.000
24. Potaśnik Ewelina 56.000
25. Pustół Krzysztof 146.000
26. Rączkowski Mateusz 104.000
27. Siwińska Angelika 90.000
28. Słyk Hubert 62.000
29. Świątek Kuba 126.000
30. Szafron Nicole 44.000
31. Szczyrba Martyna 100.000
32. Szulc Natalia 100.000
33. Warmusz Patrycja 124.000
34. Wiśniewska Marta 64.000
35. Woźnica Daria 62.000
36. Zieniewicz Paweł 96.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Fijołek Aleksandra 174.000
2. Duda Jakub 164.000
3. Matlak Izabela 156.000
4. Pustół Krzysztof 146.000
5. Odwrot Magdalena 134.000
6. Piela Anna 132.000
7. Świątek Kuba 126.000
8. Kowska Klaudia 124.000
9. Warmusz Patrycja 124.000
10. Kilarska Anna 116.000
11. Kpiec Marta 114.000
12. Kukiełka Nina 114.000
13. Rączkowski Mateusz 104.000
14. Szczyrba Martyna 100.000
15. Szulc Natalia 100.000
16. Zieniewicz Paweł 96.000
17. Siwińska Angelika 90.000
18. Karwath Karol 88.000
19. Ligas Natalia 88.000
20. Palka Justyna 88.000
21. Lewandowski Patryk 84.000
22. Jodełka Ewelina 76.000
23. Ilnicki Michał 72.000
24. Głąb Anna 66.000
25. Krawiec Adam 66.000
26. Lebida Łukasz 64.000
27. Mazurek Katarzyna 64.000
28. Wiśniewska Marta 64.000
29. Słyk Hubert 62.000
30. Woźnica Daria 62.000
31. Kowalik Patrycja 58.000
32. Potaśnik Ewelina 56.000
33. Czysz Alicja 52.000
34. Małek Monika 44.000
35. Szafron Nicole 44.000
36. Małecka Laura 42.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-19 20:05:33