Mechatronika (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-13 - 2017-07-19

Adres
ul. Żytnia 10, p. 411
41-200 Sosnowiec
tel. 32/2691 900
Kontakt do komisji
 mgr Krystyna Przybyła
 krystyna.przybyla@us.edu.pl
 32/2692 900

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00

Informacje dodatkowe

Składanie dokumentów: od 13.07.2017 (czwartek) - 14.07.2017 (piątek): Sosnowiec, ul.Żytnia 10, pok. 411. UWAGA!!! od 17.07.2017 (pon.) - 19.07.2017 (środa) dokumenty należy złożyć: Sosnowiec, Dziekanat WIiNoM, Żytnia 12, p. 2. Proszę składać dokumenty w OPISANEJ teczce, wg wzoru ze strony: http://kandydat.us.edu.pl/wymagne-dokumenty-na-studia .

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Artomov Vladyslav 190.000
2. Białczak Rafał 199.000
3. Bieroń Piotr 179.000
4. Bujnowski Wojciech 153.000
5. Cecot Patryk 173.000
6. Chmurzyński Wojciech 278.000
7. Chylak Wiktor 183.000
8. Cichoń Bartosz 248.000
9. Czarnota Ewelina 197.000
10. Drost Adrian 161.000
11. Drożdż Maciej 224.000
12. Dusza Dominika 180.000
13. Falfus Cyprian 223.000
14. Farana Szymon 268.000
15. Goc Arkadiusz 223.000
16. Gołebiowska Aleksandra 240.000
17. Grabowski Krzysztof 133.000
18. Hebda Tomasz 185.000
19. Holeksa Kamil 245.000
20. Jakubasik Konrad 215.000
21. Jędraszczyk Dawid 159.000
22. Karkula Paweł 124.000
23. Klepacki Tomasz 190.000
24. Kmietowicz Bartosz 223.000
25. Koczot Marcin 283.000
26. Kopczyński Kamil 153.000
27. Koszut Bartłomiej 144.000
28. Kozłowski Bartosz 246.000
29. Krasowski Sebastian 225.000
30. Król Daniel 200.000
31. Kurlandt Jakub 185.000
32. Leciński Patryk 229.000
33. Lis Paweł 176.000
34. Ładziak Krzysztof 157.000
35. Łuszczewski Krzysztof 260.000
36. Magdziak Kamil 167.000
37. Malinowski Bartłomiej 214.000
38. Matczuk Robert 198.000
39. Misztal Adrian 177.000
40. Misztal Jakub 211.000
41. Mucha Wojciech 238.000
42. Naskręcki Michał 245.000
43. Naumiuk Fabian 221.000
44. Niewiadomski Michał 253.000
45. Nowok Paweł 155.000
46. Obłąk Bartosz 218.000
47. Odoj Dawid 208.000
48. Olesiak Patryk 196.000
49. Owczarzak Bartłomiej 220.000
50. Piechowska Anna 343.000
51. Pięta Kamil 226.000
52. Piętka Jakub 249.000
53. Piotrowski Patryk 220.000
54. Postawka Adam 254.000
55. Puda Krzysztof 213.000
56. Rowicki Bartłomiej 223.000
57. Sandorski Paweł 293.000
58. Skipiała Bartłomiej 246.000
59. Skórski Kacper 202.000
60. Smol Katarzyna 237.000
61. Sobczuk Karol 247.000
62. Sokołowski Sebastian 193.000
63. Solecki Szymon 256.000
64. Somionka Michał 245.000
65. Stańczak Dawid 210.000
66. Staroń Dariusz 160.000
67. Szewczak Dawid 200.000
68. Szlachtowski Michał 318.000
69. Tondera Karen 254.000
70. Ubik Adrianna 247.000
71. Wasser Adrian 165.000
72. Węglorz Szymon 195.000
73. Wyprzał Patryk 205.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Piechowska Anna 343.000
2. Szlachtowski Michał 318.000
3. Sandorski Paweł 293.000
4. Koczot Marcin 283.000
5. Chmurzyński Wojciech 278.000
6. Farana Szymon 268.000
7. Łuszczewski Krzysztof 260.000
8. Solecki Szymon 256.000
9. Postawka Adam 254.000
10. Tondera Karen 254.000
11. Niewiadomski Michał 253.000
12. Piętka Jakub 249.000
13. Cichoń Bartosz 248.000
14. Sobczuk Karol 247.000
15. Ubik Adrianna 247.000
16. Kozłowski Bartosz 246.000
17. Skipiała Bartłomiej 246.000
18. Holeksa Kamil 245.000
19. Naskręcki Michał 245.000
20. Somionka Michał 245.000
21. Gołebiowska Aleksandra 240.000
22. Mucha Wojciech 238.000
23. Smol Katarzyna 237.000
24. Leciński Patryk 229.000
25. Pięta Kamil 226.000
26. Krasowski Sebastian 225.000
27. Drożdż Maciej 224.000
28. Falfus Cyprian 223.000
29. Goc Arkadiusz 223.000
30. Kmietowicz Bartosz 223.000
31. Rowicki Bartłomiej 223.000
32. Naumiuk Fabian 221.000
33. Owczarzak Bartłomiej 220.000
34. Piotrowski Patryk 220.000
35. Obłąk Bartosz 218.000
36. Jakubasik Konrad 215.000
37. Malinowski Bartłomiej 214.000
38. Puda Krzysztof 213.000
39. Misztal Jakub 211.000
40. Stańczak Dawid 210.000
41. Odoj Dawid 208.000
42. Wyprzał Patryk 205.000
43. Skórski Kacper 202.000
44. Król Daniel 200.000
45. Szewczak Dawid 200.000
46. Białczak Rafał 199.000
47. Matczuk Robert 198.000
48. Czarnota Ewelina 197.000
49. Olesiak Patryk 196.000
50. Węglorz Szymon 195.000
51. Sokołowski Sebastian 193.000
52. Artomov Vladyslav 190.000
53. Klepacki Tomasz 190.000
54. Hebda Tomasz 185.000
55. Kurlandt Jakub 185.000
56. Chylak Wiktor 183.000
57. Dusza Dominika 180.000
58. Bieroń Piotr 179.000
59. Misztal Adrian 177.000
60. Lis Paweł 176.000
61. Cecot Patryk 173.000
62. Magdziak Kamil 167.000
63. Wasser Adrian 165.000
64. Drost Adrian 161.000
65. Staroń Dariusz 160.000
66. Jędraszczyk Dawid 159.000
67. Ładziak Krzysztof 157.000
68. Nowok Paweł 155.000
69. Bujnowski Wojciech 153.000
70. Kopczyński Kamil 153.000
71. Koszut Bartłomiej 144.000
72. Grabowski Krzysztof 133.000
73. Karkula Paweł 124.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 17:05:28