Filologia germańska, specjalność: język szwedzki (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-17 - 2017-07-19

Adres
ul. Grota Roweckiego 5, p. 4.12
41-200 Sosnowiec
tel. 32 3640 917
Kontakt do komisji
 mgr Magdalena Greczichen
 magdalena.greczichen@us.edu.pl
 32 3640 917

Poniedziałek Wtorek Środa
10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Aksamitek Matylda 144.000
2. Banot Monika 142.000
3. Błąkała Nikol 142.500
4. Borys Patrycja 134.000
5. Chojowska Agata 144.000
6. Ćwiertnia Gabriela 111.500
7. Dąbrowa Magdalena 118.500
8. Donat Katarzyna 138.000
9. Dramska Katarzyna 136.000
10. Filek Magdalena 116.000
11. Fira Alicja 118.500
12. Florek Wiktoria 118.000
13. Gajdzik Jonasz 142.000
14. Gaweł Mateusz 119.500
15. Godlewska Natalia 134.500
16. Góra Anna 121.000
17. Graf Manuela 150.000
18. Grudzień Paulina 116.500
19. Grychtoł Ewelina 128.500
20. Gubernat Angelika 136.500
21. Guja Magdalena 122.000
22. Hajduczek Nicole 144.500
23. Jankowiak Marianna 122.000
24. Jawniak Justyna 150.000
25. Jurek Daria 126.000
26. Kajzerek Martyna 136.000
27. Kałużny Oliwia 134.500
28. Kapcia Wiktoria 114.500
29. Kołodziejczyk Daniel 130.500
30. Kondziołka Joanna 111.500
31. Kopaczewska Aleksandra 140.000
32. Kozok Dominika 136.500
33. Krupska Katarzyna 208.750
34. Kubica Roma 143.000
35. Kwiecińska Katarzyna 237.500
36. Latko Julia 217.500
37. Losa Natalia 148.000
38. Luks Karolina 142.000
39. Łowińska Kinga 122.000
40. Łuźniak Oliwia 128.000
41. Madej Agnieszka 136.000
42. Małek Piotr 144.000
43. Marcinkowska Anna 136.000
44. Michalak Michał 114.500
45. Michna Dominika 130.000
46. Mirgos Julia 135.500
47. Miros Sylwia 140.000
48. Mirowski Kamil 124.000
49. Miśkiewicz Karolina 114.500
50. Mojza Sandra 136.000
51. Molińska Weronika 130.000
52. Moraczewska Natalia 148.000
53. Niepołońska Marta 138.500
54. Nowak Piotr 124.000
55. Pająk Łucja 134.000
56. Pająk Wiktoria 119.500
57. Paździora Olimpia 125.500
58. Piekorz Dominika 134.000
59. Pilarek Tomasz 124.000
60. Piłot Radosław 138.000
61. Pułtorak Krystian 126.000
62. Rabajczyk Marta 140.500
63. Raczek Maciej 112.500
64. Radwan Katarzyna 146.000
65. Robotycka Julia 231.250
66. Rozum Katarzyna 123.500
67. Rudzińska Anna 128.000
68. Rudzka Sabina 140.500
69. Sarnek Dorota 128.500
70. Siewierska Wiktoria 130.000
71. Skowronek Paulina 140.000
72. Skrzypiec Magdalena 130.500
73. Stępień Kacper 124.500
74. Stoczkowska Ewelina 144.000
75. Stopka Michał 144.000
76. Szweda Anna 126.000
77. Tarchoł Emilia 133.000
78. Toman Jessica 127.500
79. Turchan Natalia 146.000
80. Wilk Magdalena 111.500
81. Wowro Dariusz 134.500
82. Wrześniowski Marcin 117.500
83. Zawalonka Julia 139.500
84. Zawiła Adrian 118.500
85. Zientz Nathalie 146.000
86. Zych Ewelina 126.000

Lista rezerwowa - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Borowik Olga 99.500
2. Brabańska Natalia 87.500
3. Byrdziak Łukasz 106.000
4. Chmielorz Justyna 97.500
5. Ciurzyńska Anna 109.500
6. Czyż Jakub 97.000
7. Drożdż Paulina 100.500
8. Dytkowska Zuzanna 94.500
9. Głąb Anna 103.500
10. Kaczor Elżbieta 100.000
11. Kajdasz Klaudia 87.000
12. Kalina Weronika 103.000
13. Lesznar Ewelina 100.500
14. Litwin Agata 103.500
15. Łajdanowicz Klaudia 105.500
16. Łopata Aleksandra 107.500
17. Pluta Marta 96.500
18. Pyrdoł Klaudia 83.000
19. Sałamun Kamil 80.500
20. Sodo Zuzanna 82.500
21. Stępień Aleksandra 100.500
22. Szczypka Karolina 99.000
23. Szendzielorz Natalia 100.000
24. Węglińska Aleksandra 104.500
25. Winnicka Natalia 106.500
26. Włodyga Daria 98.000

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Iwaniec Karolina 44.500
2. Wierzbicka Weronika 59.500
3. Zwolińska Adrianna 69.500

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Kwiecińska Katarzyna 237.500
2. Robotycka Julia 231.250
3. Latko Julia 217.500
4. Krupska Katarzyna 208.750
5. Graf Manuela 150.000
6. Jawniak Justyna 150.000
7. Losa Natalia 148.000
8. Moraczewska Natalia 148.000
9. Radwan Katarzyna 146.000
10. Turchan Natalia 146.000
11. Zientz Nathalie 146.000
12. Hajduczek Nicole 144.500
13. Aksamitek Matylda 144.000
14. Chojowska Agata 144.000
15. Małek Piotr 144.000
16. Stoczkowska Ewelina 144.000
17. Stopka Michał 144.000
18. Kubica Roma 143.000
19. Błąkała Nikol 142.500
20. Banot Monika 142.000
21. Gajdzik Jonasz 142.000
22. Luks Karolina 142.000
23. Rabajczyk Marta 140.500
24. Rudzka Sabina 140.500
25. Kopaczewska Aleksandra 140.000
26. Miros Sylwia 140.000
27. Skowronek Paulina 140.000
28. Zawalonka Julia 139.500
29. Niepołońska Marta 138.500
30. Donat Katarzyna 138.000
31. Piłot Radosław 138.000
32. Gubernat Angelika 136.500
33. Kozok Dominika 136.500
34. Dramska Katarzyna 136.000
35. Kajzerek Martyna 136.000
36. Madej Agnieszka 136.000
37. Marcinkowska Anna 136.000
38. Mojza Sandra 136.000
39. Mirgos Julia 135.500
40. Godlewska Natalia 134.500
41. Kałużny Oliwia 134.500
42. Wowro Dariusz 134.500
43. Borys Patrycja 134.000
44. Pająk Łucja 134.000
45. Piekorz Dominika 134.000
46. Tarchoł Emilia 133.000
47. Kołodziejczyk Daniel 130.500
48. Skrzypiec Magdalena 130.500
49. Michna Dominika 130.000
50. Molińska Weronika 130.000
51. Siewierska Wiktoria 130.000
52. Grychtoł Ewelina 128.500
53. Sarnek Dorota 128.500
54. Łuźniak Oliwia 128.000
55. Rudzińska Anna 128.000
56. Toman Jessica 127.500
57. Jurek Daria 126.000
58. Pułtorak Krystian 126.000
59. Szweda Anna 126.000
60. Zych Ewelina 126.000
61. Paździora Olimpia 125.500
62. Stępień Kacper 124.500
63. Mirowski Kamil 124.000
64. Nowak Piotr 124.000
65. Pilarek Tomasz 124.000
66. Rozum Katarzyna 123.500
67. Guja Magdalena 122.000
68. Jankowiak Marianna 122.000
69. Łowińska Kinga 122.000
70. Góra Anna 121.000
71. Gaweł Mateusz 119.500
72. Pająk Wiktoria 119.500
73. Dąbrowa Magdalena 118.500
74. Fira Alicja 118.500
75. Zawiła Adrian 118.500
76. Florek Wiktoria 118.000
77. Wrześniowski Marcin 117.500
78. Grudzień Paulina 116.500
79. Filek Magdalena 116.000
80. Kapcia Wiktoria 114.500
81. Michalak Michał 114.500
82. Miśkiewicz Karolina 114.500
83. Raczek Maciej 112.500
84. Ćwiertnia Gabriela 111.500
85. Kondziołka Joanna 111.500
86. Wilk Magdalena 111.500
87. Ciurzyńska Anna 109.500
88. Łopata Aleksandra 107.500
89. Winnicka Natalia 106.500
90. Byrdziak Łukasz 106.000
91. Łajdanowicz Klaudia 105.500
92. Węglińska Aleksandra 104.500
93. Głąb Anna 103.500
94. Litwin Agata 103.500
95. Kalina Weronika 103.000
96. Drożdż Paulina 100.500
97. Lesznar Ewelina 100.500
98. Stępień Aleksandra 100.500
99. Kaczor Elżbieta 100.000
100. Szendzielorz Natalia 100.000
101. Borowik Olga 99.500
102. Szczypka Karolina 99.000
103. Włodyga Daria 98.000
104. Chmielorz Justyna 97.500
105. Czyż Jakub 97.000
106. Pluta Marta 96.500
107. Dytkowska Zuzanna 94.500
108. Brabańska Natalia 87.500
109. Kajdasz Klaudia 87.000
110. Pyrdoł Klaudia 83.000
111. Sodo Zuzanna 82.500
112. Sałamun Kamil 80.500
113. Zwolińska Adrianna 69.500
114. Wierzbicka Weronika 59.500
115. Iwaniec Karolina 44.500
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 17:05:25