Filologia germańska, specjalność: nauczycielska z językiem szwedzkim (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-17 - 2017-07-20

Adres
ul. Grota Roweckiego 5, p. 4.12
41-200 Sosnowiec
tel. 32 3640 917
Kontakt do komisji
 mgr Magdalena Greczichen
 magdalena.greczichen@us.edu.pl
 32 3640 917

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek
10:00 - 13:00 10:00 - 13:00 10:00 - 13:00 10:00 - 13:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Badura Natalia 135.500
2. Bezłada Klaudia 74.000
3. Biedrzycki Jan 218.750
4. Bijak Natalia 103.500
5. Chachulska Kinga 120.000
6. Cyankiewicz Gustaw 84.000
7. Florek Wiktoria 78.000
8. Goczoł Oliwia 109.500
9. Golec Karol 116.000
10. Góra Anna 68.000
11. Grzybek Sara 128.500
12. Jagodzińska Katarzyna 68.000
13. Kaleta Aleksandra 109.500
14. Kalich Patrycja 97.500
15. Kapek Damian 136.000
16. Kostka Agata 134.500
17. Kostka Joanna 132.500
18. Kubiś Magdalena 76.500
19. Leśniak Kinga 120.000
20. Luks Karolina 142.000
21. Markowska Paulina 68.000
22. Muszyńska Kinga 100.500
23. Panas Weronika 89.500
24. Pietrzyk Aleksandra 88.500
25. Pytlarczyk Joanna 136.000
26. Raczek Maciej 48.000
27. Ruszała Aleksandra 94.500
28. Smok Bartłomiej 73.000
29. Świgoń Karolina 116.500
30. Sytniewska Aleksandra 77.500
31. Szczerbińska Natalia 121.500
32. Tantush Mariam 56.500
33. Tiszbierek Martina 132.000
34. Waldman Monika 62.000
35. Woźniak Wiktoria 99.000
36. Zientz Nathalie 146.000

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Iwaniec Karolina 0.000
2. Janik Angelika 0.000
3. Toman Jessica 0.000
4. Woźniak Magdalena 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Biedrzycki Jan 218.750
2. Zientz Nathalie 146.000
3. Luks Karolina 142.000
4. Kapek Damian 136.000
5. Pytlarczyk Joanna 136.000
6. Badura Natalia 135.500
7. Kostka Agata 134.500
8. Kostka Joanna 132.500
9. Tiszbierek Martina 132.000
10. Grzybek Sara 128.500
11. Szczerbińska Natalia 121.500
12. Chachulska Kinga 120.000
13. Leśniak Kinga 120.000
14. Świgoń Karolina 116.500
15. Golec Karol 116.000
16. Goczoł Oliwia 109.500
17. Kaleta Aleksandra 109.500
18. Bijak Natalia 103.500
19. Muszyńska Kinga 100.500
20. Woźniak Wiktoria 99.000
21. Kalich Patrycja 97.500
22. Ruszała Aleksandra 94.500
23. Panas Weronika 89.500
24. Pietrzyk Aleksandra 88.500
25. Cyankiewicz Gustaw 84.000
26. Florek Wiktoria 78.000
27. Sytniewska Aleksandra 77.500
28. Kubiś Magdalena 76.500
29. Bezłada Klaudia 74.000
30. Smok Bartłomiej 73.000
31. Góra Anna 68.000
32. Jagodzińska Katarzyna 68.000
33. Markowska Paulina 68.000
34. Waldman Monika 62.000
35. Tantush Mariam 56.500
36. Raczek Maciej 48.000
37. Iwaniec Karolina 0.000
38. Janik Angelika 0.000
39. Toman Jessica 0.000
40. Woźniak Magdalena 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 17:05:25