Filologia germańska, specjalność: tłumaczeniowa w zakresie języków specjalistycznych (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-17 - 2017-07-19

Adres
ul. Grota Roweckiego 5, p. 4.12
41-200 Sosnowiec
tel. 32 3640 917
Kontakt do komisji
 mgr Michał Jakubski
 michal.jakubski@us.edu.pl
 32 3640 917

Poniedziałek Wtorek Środa
10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Badura Natalia 135.500
2. Bernatzky Sarah 144.000
3. Bijak Natalia 103.500
4. Bober Marta 90.500
5. Bonczek Katarzyna 130.000
6. Borowik Olga 99.500
7. Bozigórska Klaudia 144.000
8. Derbis Agata 128.000
9. Dercz Kinga 96.000
10. Drabik Dominika 86.000
11. Dramska Katarzyna 136.000
12. Foik Julia 106.500
13. Foks Sebastian 150.000
14. Garczarek Zuzanna 144.000
15. Giersz Gabriela 138.000
16. Goczoł Oliwia 109.500
17. Golus Patrycja 130.000
18. Gomoluch Anna 135.000
19. Górka Agata 148.000
20. Izydorczyk Sabina 148.000
21. Kaczmarek Katarzyna 98.000
22. Kaleta Aleksandra 109.500
23. Kamińska Maria 90.000
24. Kandora Karolina 86.500
25. Kapek Damian 136.000
26. Kostka Agata 134.500
27. Kostka Joanna 132.500
28. Kowalewski Mateusz 98.000
29. Kozok Dominika 136.500
30. Krawczyk Aleksandra 92.000
31. Kwaśny Martyna 138.500
32. Labak Magdalena 140.000
33. Lesiewicz Marta 138.000
34. Lorek Marcelina 108.000
35. Łazowski Karol 116.500
36. Maindok Sandra 136.000
37. Majran Karolina 118.000
38. Mitoś Jakub 80.500
39. Mrozik Angelika 148.000
40. Mucha Karolina 104.500
41. Nowak Marta 138.500
42. Panas Weronika 89.500
43. Partyńska Katarzyna 135.000
44. Paternoga Marcin 138.000
45. Pawłowska Patrycja 82.000
46. Pielczyk Monika 201.250
47. Pietrzyk Aleksandra 88.500
48. Pilch Dominik 148.000
49. Przytuła Anita 140.500
50. Pycia Vanessa 130.000
51. Pytlarczyk Joanna 136.000
52. Rak Agnieszka 76.000
53. Regner Krzysztof 126.000
54. Riedel Andrea 136.000
55. Ruszała Aleksandra 94.500
56. Skowronek Paulina 140.000
57. Skrzypek Kamil 134.500
58. Skupin Magdalena 80.000
59. Solecka Karolina 82.000
60. Stawicka Kamila 116.000
61. Szczerbińska Natalia 121.500
62. Szczypka Karolina 99.000
63. Szynkowska Aleksandra 148.000
64. Waloch Malwina 88.000
65. Winkler Monika 118.000
66. Wróbel Patrick 142.000
67. Zmarzły Mateusz 116.000

Lista rezerwowa - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Góra Anna 68.000
2. Markowska Paulina 68.000
3. Sapeta Marek 74.500
4. Smok Bartłomiej 70.500
5. Smyrek Agata 52.000
6. Stokwisz Magdalena 30.000

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Buraczyński Daniel 0.000
2. Kubasik Paulina 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Pielczyk Monika 201.250
2. Foks Sebastian 150.000
3. Górka Agata 148.000
4. Izydorczyk Sabina 148.000
5. Mrozik Angelika 148.000
6. Pilch Dominik 148.000
7. Szynkowska Aleksandra 148.000
8. Bernatzky Sarah 144.000
9. Bozigórska Klaudia 144.000
10. Garczarek Zuzanna 144.000
11. Wróbel Patrick 142.000
12. Przytuła Anita 140.500
13. Labak Magdalena 140.000
14. Skowronek Paulina 140.000
15. Kwaśny Martyna 138.500
16. Nowak Marta 138.500
17. Giersz Gabriela 138.000
18. Lesiewicz Marta 138.000
19. Paternoga Marcin 138.000
20. Kozok Dominika 136.500
21. Dramska Katarzyna 136.000
22. Kapek Damian 136.000
23. Maindok Sandra 136.000
24. Pytlarczyk Joanna 136.000
25. Riedel Andrea 136.000
26. Badura Natalia 135.500
27. Gomoluch Anna 135.000
28. Partyńska Katarzyna 135.000
29. Kostka Agata 134.500
30. Skrzypek Kamil 134.500
31. Kostka Joanna 132.500
32. Bonczek Katarzyna 130.000
33. Golus Patrycja 130.000
34. Pycia Vanessa 130.000
35. Derbis Agata 128.000
36. Regner Krzysztof 126.000
37. Szczerbińska Natalia 121.500
38. Majran Karolina 118.000
39. Winkler Monika 118.000
40. Łazowski Karol 116.500
41. Stawicka Kamila 116.000
42. Zmarzły Mateusz 116.000
43. Goczoł Oliwia 109.500
44. Kaleta Aleksandra 109.500
45. Lorek Marcelina 108.000
46. Foik Julia 106.500
47. Mucha Karolina 104.500
48. Bijak Natalia 103.500
49. Borowik Olga 99.500
50. Szczypka Karolina 99.000
51. Kaczmarek Katarzyna 98.000
52. Kowalewski Mateusz 98.000
53. Dercz Kinga 96.000
54. Ruszała Aleksandra 94.500
55. Krawczyk Aleksandra 92.000
56. Bober Marta 90.500
57. Kamińska Maria 90.000
58. Panas Weronika 89.500
59. Pietrzyk Aleksandra 88.500
60. Waloch Malwina 88.000
61. Kandora Karolina 86.500
62. Drabik Dominika 86.000
63. Pawłowska Patrycja 82.000
64. Solecka Karolina 82.000
65. Mitoś Jakub 80.500
66. Skupin Magdalena 80.000
67. Rak Agnieszka 76.000
68. Sapeta Marek 74.500
69. Smok Bartłomiej 70.500
70. Góra Anna 68.000
71. Markowska Paulina 68.000
72. Smyrek Agata 52.000
73. Stokwisz Magdalena 30.000
74. Buraczyński Daniel 0.000
75. Kubasik Paulina 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 17:05:25