Filologia germańska, specjalność: język niemiecki od podstaw (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-17 - 2017-07-19

Adres
ul. Grota Roweckiego 5, p. 4.12
41-200 Sosnowiec
tel. 32 3640 917
Kontakt do komisji
 mgr Michał Jakubski
 michal.jakubski@us.edu.pl
 32 3640 917

Poniedziałek Wtorek Środa
10:00 - 14:00 10:00 - 14:00 10:00 - 14:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Babczyńska Helena 82.500
2. Bolek Karolina 136.500
3. Buczyńska Joanna 79.500
4. Chojowska Agata 144.000
5. Cieślik Anna 94.500
6. Drzewiecka Natalia 114.500
7. Drzyzga Aleksandra 103.000
8. Dziadek Katarzyna 100.500
9. Elantkowski Jakub 138.000
10. Ficoń Martyna 75.000
11. Forajter Justyna 106.500
12. Głąb Anna 103.500
13. Gremlowska Monika 89.000
14. Guja Grzegorz 122.000
15. Gulińska Joanna 129.000
16. Halek Anna 138.000
17. Iracka Weronika 146.000
18. Jagodzińska Katarzyna 114.500
19. Karczewski Jarosław 126.000
20. Kempys Marta 108.000
21. Kik Adrianna 142.500
22. Kiszka Ramona 144.000
23. Kluka Dominika 82.500
24. Kluzik Wiktoria 104.000
25. Kondas Milena 83.500
26. Kondziołka Joanna 111.500
27. Konopacki Karol 134.500
28. Kroll Nicola 111.000
29. Kubacka Sonia 102.500
30. Kubica Roma 143.000
31. Kuropieska Natalia 79.500
32. Mateja Martyna 87.500
33. Miśkiewicz Karolina 114.500
34. Mitoś Jakub 80.500
35. Nicpoń Wiktoria 79.000
36. Noga Agata 84.000
37. Nowak Justyna 114.500
38. Nowak Piotr 124.000
39. Nowok Anna 136.000
40. Olszanicka Natalia 92.000
41. Ożóg Karolina 111.500
42. Panas Weronika 89.500
43. Pasternak Jakub 140.000
44. Pawełoszek Klaudia 102.000
45. Pawlik Marta 86.500
46. Pilarek Tomasz 124.000
47. Piłot Radosław 138.000
48. Pyrdoł Klaudia 83.000
49. Radzik Patrycja 80.500
50. Remblewska Martyna 153.000
51. Sarn Joanna 77.000
52. Śliwińska Viktoria 103.500
53. Solecka Karolina 127.000
54. Świgoń Karolina 116.500
55. Syrek Agnieszka 84.000
56. Sytniewska Aleksandra 77.500
57. Szczepaniak Marta 130.000
58. Szymosz Aleksandra 75.000
59. Tatar Wiktoria 95.000
60. Uchto Dominik 122.000
61. Urban Monika 144.000
62. Wielek Thomas 128.000
63. Wija Izabela 125.000
64. Witas Izabella 84.000
65. Wójcik Agnieszka 91.500
66. Wowro Dariusz 134.500
67. Zjawiński Aron 131.000

Lista rezerwowa - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Czerwińska Kinga 67.500
2. Dobija Wojciech 63.500
3. Filak Marcin 70.500
4. Kluk Wiktoria 72.500
5. Majer Karolina 65.500
6. Mazur Aleksandra 62.500
7. Paszek Klaudia 61.500
8. Rybicka Karolina 67.000
9. Tyras Karolina 64.500
10. Wypych Klaudia 63.000

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Grudek Patrycja 56.000
2. Hendel Justyna 50.500
3. Ryś Alan 37.500
4. Słowik Aleksandra 59.500
5. Smyrek Agata 52.000
6. Szczukowski Alina 0.000
7. Tantush Mariam 59.500
8. Wacek Donata 53.500
9. Zoch Joanna 57.500

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Remblewska Martyna 153.000
2. Iracka Weronika 146.000
3. Chojowska Agata 144.000
4. Kiszka Ramona 144.000
5. Urban Monika 144.000
6. Kubica Roma 143.000
7. Kik Adrianna 142.500
8. Pasternak Jakub 140.000
9. Elantkowski Jakub 138.000
10. Halek Anna 138.000
11. Piłot Radosław 138.000
12. Bolek Karolina 136.500
13. Nowok Anna 136.000
14. Konopacki Karol 134.500
15. Wowro Dariusz 134.500
16. Zjawiński Aron 131.000
17. Szczepaniak Marta 130.000
18. Gulińska Joanna 129.000
19. Wielek Thomas 128.000
20. Solecka Karolina 127.000
21. Karczewski Jarosław 126.000
22. Wija Izabela 125.000
23. Nowak Piotr 124.000
24. Pilarek Tomasz 124.000
25. Guja Grzegorz 122.000
26. Uchto Dominik 122.000
27. Świgoń Karolina 116.500
28. Drzewiecka Natalia 114.500
29. Jagodzińska Katarzyna 114.500
30. Miśkiewicz Karolina 114.500
31. Nowak Justyna 114.500
32. Kondziołka Joanna 111.500
33. Ożóg Karolina 111.500
34. Kroll Nicola 111.000
35. Kempys Marta 108.000
36. Forajter Justyna 106.500
37. Kluzik Wiktoria 104.000
38. Głąb Anna 103.500
39. Śliwińska Viktoria 103.500
40. Drzyzga Aleksandra 103.000
41. Kubacka Sonia 102.500
42. Pawełoszek Klaudia 102.000
43. Dziadek Katarzyna 100.500
44. Tatar Wiktoria 95.000
45. Cieślik Anna 94.500
46. Olszanicka Natalia 92.000
47. Wójcik Agnieszka 91.500
48. Panas Weronika 89.500
49. Gremlowska Monika 89.000
50. Mateja Martyna 87.500
51. Pawlik Marta 86.500
52. Noga Agata 84.000
53. Syrek Agnieszka 84.000
54. Witas Izabella 84.000
55. Kondas Milena 83.500
56. Pyrdoł Klaudia 83.000
57. Babczyńska Helena 82.500
58. Kluka Dominika 82.500
59. Mitoś Jakub 80.500
60. Radzik Patrycja 80.500
61. Buczyńska Joanna 79.500
62. Kuropieska Natalia 79.500
63. Nicpoń Wiktoria 79.000
64. Sytniewska Aleksandra 77.500
65. Sarn Joanna 77.000
66. Ficoń Martyna 75.000
67. Szymosz Aleksandra 75.000
68. Kluk Wiktoria 72.500
69. Filak Marcin 70.500
70. Czerwińska Kinga 67.500
71. Rybicka Karolina 67.000
72. Majer Karolina 65.500
73. Tyras Karolina 64.500
74. Dobija Wojciech 63.500
75. Wypych Klaudia 63.000
76. Mazur Aleksandra 62.500
77. Paszek Klaudia 61.500
78. Słowik Aleksandra 59.500
79. Tantush Mariam 59.500
80. Zoch Joanna 57.500
81. Grudek Patrycja 56.000
82. Wacek Donata 53.500
83. Smyrek Agata 52.000
84. Hendel Justyna 50.500
85. Ryś Alan 37.500
86. Szczukowski Alina 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-19 20:05:28