Filologia, specjalność: języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-13 - 2017-07-19

Adres
ul. Grota Roweckiego 5, p. 4.7
41-200 Sosnowiec
tel. 32 364 08 99
Kontakt do komisji
 mgr Agnieszka Loska
 agnieszka.loska@us.edu.pl
 32 364 08 64

 mgr Elżbieta Pabian
 elzbieta.pabian@us.edu.pl
 32 364 08 64

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
10:00 - 14:00 13:00 - 17:00 10:00 - 14:00 13:00 - 17:00 10:00 - 14:00

Informacje dodatkowe

Kandydat zakwalifikowany przez wydziałową komisję rekrutacyjną na studia pierwszego stopnia lub jednolite studia magisterskie składa we właściwym dziekanacie lub sekretariacie do akt następujące dokumenty: 1. kopię świadectwa dojrzałości, albo świadectwa dojrzałości i zaświadczenia o wynikach egzaminu maturalnego z poszczególnych przedmiotów; albo dyplomu IB, albo matury EB, albo świadectwa dojrzałości uzyskanego za granicą, po uwierzytelnieniu jej na miejscu przez pracownika uczelni, na podstawie okazania przez kandydata oryginału dokumentu; 2. podanie —ankietę osobową —o przyjęcie na studia wydrukowane z osobistego konta rejestracyjnego (IRK) kandydata; 3. aktualną fotografię zgodną z wymogami obowiązującymi przy wydawaniu dowodów osobistych oraz tożsamą fotografię w formie elektronicznej; 4. osoby duchowne i zakonne -kierunki: teologia oraz nauki o rodzinie —zgodę swojego bezpośredniego przełożonego na podjęcie studiów; 5. laureaci lub finaliści olimpiad stopnia centralnego, korzystający z całkowitego zwolnienia z postępowania kwalifikacyjnego- zaświadczenie o uzyskanym tytule laureata lub finalisty olimpiady stopnia centralnego, jeśli nie zostało złożone na wcześniejszych etapach postępowania rekrutacyjnego; 6. laureaci konkursów międzynarodowych lub ogólnopolskich korzystający z całkowitego zwolnienia z postępowania kwalifikacyjnego —dokument o uzyskanym tytule laureata konkursu międzynarodowego lub ogólnopolskiego, jeśli nie został złożony na wcześniejszych etapach postępowania rekrutacyjnego; 7. kopię dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość kandydata na studia, w celu uwierzytelnienia jej na miejscu przez pracownika uczelni, po okazaniu przez kandydata oryginału tego dokumentu. Szczegółowe informacje dotyczące wymaganych dokumentów: http://bip.us.edu.pl/sites/bip.us.edu.pl/files/prawo/zal20175402.pdf

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Basczok Aleksandra 129.500
2. Belkhayat Paweł 144.000
3. Bereś Łucja 104.500
4. Bereżańska Magdalena 127.000
5. Biela Mateusz 132.500
6. Bilecka Magda 142.000
7. Binaś Olga 136.000
8. Bogatko Anna 146.000
9. Bojarska Natalia 140.000
10. Borys Michał 138.500
11. Brzezina Damian 134.000
12. Caboń Aleksandra 140.000
13. Chojowska Agata 144.000
14. Chojowska Berenika 130.500
15. Chromy Marta 104.500
16. Cieślik Maria 121.000
17. Cuprian Wiktor 110.000
18. Czuba Julia 128.000
19. Dembińska Agnieszka 105.500
20. Deperas Aleksandra 144.000
21. Donat Katarzyna 138.000
22. Dreja Piotr 140.500
23. Dulowska Katarzyna 138.500
24. Dzierżęga Marta 148.000
25. Forajter Justyna 106.500
26. Gacia Natalia 118.000
27. Garncarz Marta 134.000
28. Gawlik Dominik 130.500
29. Gonszczyk Marta 124.000
30. Góralczyk Ewa 128.500
31. Grabowski Dominik 132.000
32. Grajdek Kinga 138.000
33. Grudniewicz Aleksandra 142.000
34. Gurgul Olga 140.000
35. Hajduczek Nicole 144.500
36. Hawryluk Oskar 144.000
37. Hypsior Izabela 122.000
38. Jabłońska Małgorzata 146.000
39. Janiak Natalia 113.000
40. Janik Patrycja 140.000
41. Jaworek Marta 129.000
42. Jóźwiak Marta 124.500
43. Kamela Paulina 132.500
44. Kaszyca Bartosz 120.500
45. Kaznocha Anna 140.000
46. Kędzierska Martyna 142.000
47. Khomyk Khrystyna 116.250
48. Kij Marta 134.500
49. Kin Oliwia 142.000
50. Kolek Barbara 142.000
51. Kołat Monika 110.000
52. Kowalska Natalia 100.500
53. Koziara Anna 143.000
54. Kral Gabriela 106.500
55. Krolik Julia 142.000
56. Krupanek Elżbieta 100.000
57. Krzenczesa Natalia 118.000
58. Kubanek Karolina 122.000
59. Kurnik Liliana 144.000
60. Kutiak Klaudia 197.500
61. Kutryb Monika 110.500
62. Litwin Agata 103.500
63. Łakomska Wiktoria 123.500
64. Łodkowski Artur 126.500
65. Machej Aleksandra 108.500
66. Maciuszek Iwona 116.500
67. Madej Jędrzej 123.000
68. Mansfeld Karolina 117.000
69. Marcinkowska Anna 136.000
70. Markiewka Zuzanna 138.000
71. Masłowska Oliwia 144.000
72. Matejczyk Magdalena 123.000
73. Mazurek Katarzyna 122.000
74. Mentelska Martyna 118.000
75. Molenda Tomasz 124.500
76. Mrugała Małgorzata 148.000
77. Mysza Magdalena 118.500
78. Najduch Dagmara 144.000
79. Nierobisz Adam 132.500
80. Noga Magdalena 112.000
81. Nowak Ilona 139.000
82. Olborska Hanna 110.000
83. Oleksak Tatiana 144.500
84. Omasta Kinga 142.000
85. Orendorz Julia 128.000
86. Oswald Agata 128.500
87. Otolińska Kinga 112.000
88. Pająk Joanna 121.500
89. Pala Dorota 130.500
90. Palka Katarzyna 128.000
91. Pancerz Karol 122.500
92. Perlak Nikol 126.000
93. Pierzycka Magdalena 105.500
94. Pituła Olga 138.500
95. Polakowska Daria 104.500
96. Poprawska Natalia 102.000
97. Przybyłowicz Gabriela 102.500
98. Przygrodzka Zuzanna 103.500
99. Purgal Dominik 124.000
100. Radziszewska Alicja 140.000
101. Roman Maria 148.000
102. Rumian Martyna 107.150
103. Rusin Paulina 136.500
104. Rychter Agnieszka 102.000
105. Rydzewska Nicole 125.500
106. Ryś Agata 106.000
107. Salamon Michał 131.000
108. Serba Natalia 134.000
109. Shahbazyan Aram 130.000
110. Sobczak Natalia 119.500
111. Sobczyńska Karolina 122.000
112. Soszka Michalina 141.500
113. Stachura Agnieszka 138.000
114. Stryjak Karolina 115.000
115. Sulej Emilia 144.000
116. Świerczyńska Martyna 122.500
117. Sykulska Anna 126.000
118. Synowiec Sebastian 138.000
119. Szproch Martyna 132.000
120. Szydłowska Marta 102.500
121. Szymczyk Roksana 118.500
122. Tomczyk Adam 124.500
123. Tropper Barbara 148.000
124. Urbańczyk Karolina 132.500
125. Wachowska Weronika 125.000
126. Wantoła Bartłomiej 112.500
127. Wawrzeszkiewicz Edyta 126.500
128. Wechowska Adrianna 120.500
129. Wieczorek Antonina 106.500
130. Wiśniewska Sylwia 116.000
131. Wiszyńska Maria 142.000
132. Witczak Karolina 130.000
133. Wolny Greta 146.000
134. Wróbel Roksana 122.500
135. Wróblewska Agnieszka 130.000
136. Wyczachowska Natalia 111.000
137. Zając Oliwia 110.500
138. Zalewa Oliwia 136.000
139. Zamojcin Filip 128.000
140. Zelek Małgorzata 122.500
141. Zielińska Wiktoria 129.500
142. Żołądź Magdalena 126.500

Lista rezerwowa - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Białas Kinga 70.000
2. Błachut Katarzyna 97.000
3. Chojeba Magdalena 81.000
4. Czernik Bartosz 81.500
5. Fijałkowska Katarzyna 97.500
6. Gałecka Nicola 80.500
7. Hakobjanyan Arsen 62.000
8. Jastrzębska Justyna 99.500
9. Jończyk Patrycja 96.500
10. Kołodziejczyk Paulina 95.500
11. Kompała Adriana 96.000
12. Komraus Anna 92.500
13. Kosmala Monika 76.000
14. Lach Jakub 89.500
15. Ludwikowska Anna 82.500
16. Malinowski Filip 98.000
17. Maroszek Natalia 64.500
18. Martyniak Wiktoria 65.500
19. Miosga Zuzanna 79.500
20. Młodzieniewski Bartłomiej 94.500
21. Paprota Daria 94.500
22. Pieter Alicja 94.500
23. Pilar Paulina 80.000
24. Płodowska Monika 95.000
25. Rysz Natalia 95.500
26. Rząsa Ewa 85.500
27. Sas Angelika 83.000
28. Sodo Zuzanna 82.500
29. Stanclik Natalia 86.500
30. Tymann Paulina 84.500
31. Walkowiak Ewa 93.500

Osoby niezakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Bartoszek Magdalena 0.000
2. Godlewska Sylwia 0.000

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Kutiak Klaudia 197.500
2. Dzierżęga Marta 148.000
3. Mrugała Małgorzata 148.000
4. Roman Maria 148.000
5. Tropper Barbara 148.000
6. Bogatko Anna 146.000
7. Jabłońska Małgorzata 146.000
8. Wolny Greta 146.000
9. Hajduczek Nicole 144.500
10. Oleksak Tatiana 144.500
11. Belkhayat Paweł 144.000
12. Chojowska Agata 144.000
13. Deperas Aleksandra 144.000
14. Hawryluk Oskar 144.000
15. Kurnik Liliana 144.000
16. Masłowska Oliwia 144.000
17. Najduch Dagmara 144.000
18. Sulej Emilia 144.000
19. Koziara Anna 143.000
20. Bilecka Magda 142.000
21. Grudniewicz Aleksandra 142.000
22. Kędzierska Martyna 142.000
23. Kin Oliwia 142.000
24. Kolek Barbara 142.000
25. Krolik Julia 142.000
26. Omasta Kinga 142.000
27. Wiszyńska Maria 142.000
28. Soszka Michalina 141.500
29. Dreja Piotr 140.500
30. Bojarska Natalia 140.000
31. Caboń Aleksandra 140.000
32. Gurgul Olga 140.000
33. Janik Patrycja 140.000
34. Kaznocha Anna 140.000
35. Radziszewska Alicja 140.000
36. Nowak Ilona 139.000
37. Borys Michał 138.500
38. Dulowska Katarzyna 138.500
39. Pituła Olga 138.500
40. Donat Katarzyna 138.000
41. Grajdek Kinga 138.000
42. Markiewka Zuzanna 138.000
43. Stachura Agnieszka 138.000
44. Synowiec Sebastian 138.000
45. Rusin Paulina 136.500
46. Binaś Olga 136.000
47. Marcinkowska Anna 136.000
48. Zalewa Oliwia 136.000
49. Kij Marta 134.500
50. Brzezina Damian 134.000
51. Garncarz Marta 134.000
52. Serba Natalia 134.000
53. Biela Mateusz 132.500
54. Kamela Paulina 132.500
55. Nierobisz Adam 132.500
56. Urbańczyk Karolina 132.500
57. Grabowski Dominik 132.000
58. Szproch Martyna 132.000
59. Salamon Michał 131.000
60. Chojowska Berenika 130.500
61. Gawlik Dominik 130.500
62. Pala Dorota 130.500
63. Shahbazyan Aram 130.000
64. Witczak Karolina 130.000
65. Wróblewska Agnieszka 130.000
66. Basczok Aleksandra 129.500
67. Zielińska Wiktoria 129.500
68. Jaworek Marta 129.000
69. Góralczyk Ewa 128.500
70. Oswald Agata 128.500
71. Czuba Julia 128.000
72. Orendorz Julia 128.000
73. Palka Katarzyna 128.000
74. Zamojcin Filip 128.000
75. Bereżańska Magdalena 127.000
76. Łodkowski Artur 126.500
77. Wawrzeszkiewicz Edyta 126.500
78. Żołądź Magdalena 126.500
79. Perlak Nikol 126.000
80. Sykulska Anna 126.000
81. Rydzewska Nicole 125.500
82. Wachowska Weronika 125.000
83. Jóźwiak Marta 124.500
84. Molenda Tomasz 124.500
85. Tomczyk Adam 124.500
86. Gonszczyk Marta 124.000
87. Purgal Dominik 124.000
88. Łakomska Wiktoria 123.500
89. Madej Jędrzej 123.000
90. Matejczyk Magdalena 123.000
91. Pancerz Karol 122.500
92. Świerczyńska Martyna 122.500
93. Wróbel Roksana 122.500
94. Zelek Małgorzata 122.500
95. Hypsior Izabela 122.000
96. Kubanek Karolina 122.000
97. Mazurek Katarzyna 122.000
98. Sobczyńska Karolina 122.000
99. Pająk Joanna 121.500
100. Cieślik Maria 121.000
101. Kaszyca Bartosz 120.500
102. Wechowska Adrianna 120.500
103. Sobczak Natalia 119.500
104. Mysza Magdalena 118.500
105. Szymczyk Roksana 118.500
106. Gacia Natalia 118.000
107. Krzenczesa Natalia 118.000
108. Mentelska Martyna 118.000
109. Mansfeld Karolina 117.000
110. Maciuszek Iwona 116.500
111. Khomyk Khrystyna 116.250
112. Wiśniewska Sylwia 116.000
113. Stryjak Karolina 115.000
114. Janiak Natalia 113.000
115. Wantoła Bartłomiej 112.500
116. Noga Magdalena 112.000
117. Otolińska Kinga 112.000
118. Wyczachowska Natalia 111.000
119. Kutryb Monika 110.500
120. Zając Oliwia 110.500
121. Cuprian Wiktor 110.000
122. Kołat Monika 110.000
123. Olborska Hanna 110.000
124. Machej Aleksandra 108.500
125. Rumian Martyna 107.150
126. Forajter Justyna 106.500
127. Kral Gabriela 106.500
128. Wieczorek Antonina 106.500
129. Ryś Agata 106.000
130. Dembińska Agnieszka 105.500
131. Pierzycka Magdalena 105.500
132. Bereś Łucja 104.500
133. Chromy Marta 104.500
134. Polakowska Daria 104.500
135. Litwin Agata 103.500
136. Przygrodzka Zuzanna 103.500
137. Przybyłowicz Gabriela 102.500
138. Szydłowska Marta 102.500
139. Poprawska Natalia 102.000
140. Rychter Agnieszka 102.000
141. Kowalska Natalia 100.500
142. Krupanek Elżbieta 100.000
143. Jastrzębska Justyna 99.500
144. Malinowski Filip 98.000
145. Fijałkowska Katarzyna 97.500
146. Błachut Katarzyna 97.000
147. Jończyk Patrycja 96.500
148. Kompała Adriana 96.000
149. Kołodziejczyk Paulina 95.500
150. Rysz Natalia 95.500
151. Płodowska Monika 95.000
152. Młodzieniewski Bartłomiej 94.500
153. Paprota Daria 94.500
154. Pieter Alicja 94.500
155. Walkowiak Ewa 93.500
156. Komraus Anna 92.500
157. Lach Jakub 89.500
158. Stanclik Natalia 86.500
159. Rząsa Ewa 85.500
160. Tymann Paulina 84.500
161. Sas Angelika 83.000
162. Ludwikowska Anna 82.500
163. Sodo Zuzanna 82.500
164. Czernik Bartosz 81.500
165. Chojeba Magdalena 81.000
166. Gałecka Nicola 80.500
167. Pilar Paulina 80.000
168. Miosga Zuzanna 79.500
169. Kosmala Monika 76.000
170. Białas Kinga 70.000
171. Martyniak Wiktoria 65.500
172. Maroszek Natalia 64.500
173. Hakobjanyan Arsen 62.000
174. Bartoszek Magdalena 0.000
175. Godlewska Sylwia 0.000
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 07:05:28