Kulturoznawstwo (stacjonarne I stopnia) I nabór

Zapisy i składanie dokumentów przez osoby zakwalifikowane

Data

2017-07-17 - 2017-07-19

Adres
pl. Sejmu Śląskiego 1, p. 210
40-032 Katowice
tel. /32/ 2009 219
Kontakt do komisji
 dr Barbara Orzeł
 barbara.orzel@us.edu.pl
 /32/ 2009 219

Poniedziałek Wtorek Środa
10:00 - 15:00 10:00 - 15:00 10:00 - 15:00

Osoby zakwalifikowane - lista alfabetyczna

Nazwisko i imię Wynik
1. Graf Adam 101.600
2. Adamus Emilia 130.000
3. Badera Rafał 61.200
4. Bagińska Sara 124.600
5. Białas Marta 140.000
6. Bontko Hanna 71.400
7. Bryś Nicola 52.800
8. Cebo Magdalena 71.800
9. Chrobok Angelika 66.000
10. Cieciura Daria 62.200
11. Cieśla Maria 88.600
12. Cyganek Judyta 124.600
13. Czarnecka Martyna 104.000
14. Czudaj Julia 134.000
15. Dembski Krzysztof 72.000
16. Dereniewicz Justyna 97.000
17. Draga Magdalena 122.200
18. Dula Daria 85.200
19. Dziuba Dorota 76.800
20. Frączek Klaudia 127.000
21. Głowa Karolina 70.200
22. Idczak Maciej 76.800
23. Idzik Kinga 62.200
24. Ignacy Jesika 130.600
25. Jaenel Dominika 51.800
26. Jakubowska Zuzanna 110.000
27. Jasion Przemysław 59.200
28. Kacperska Katarzyna 72.200
29. Kansy Mateusz 67.800
30. Karwot Natalia 82.000
31. Kielak Patrycja 44.600
32. Klaska Emilia 80.000
33. Klus Barbara Izabela 68.000
34. Knopczyk Julia 93.600
35. Komornicka Julia 92.000
36. Kopeć Karolina 64.000
37. Kos Damian 95.200
38. Kościanek Karolina 71.600
39. Kosińska Paulina 44.600
40. Kotlarz Iwo 60.600
41. Krzykawska Karolina 87.600
42. Krzymińska Agnieszka 114.600
43. Kubicius Dominika 66.800
44. Kudela Zuzanna 84.800
45. Kyas Marcin 71.800
46. Lenartowicz Karol 70.200
47. Lorenc Agnieszka 55.600
48. Łebek Daniel 130.000
49. Łoboda Nikola 106.600
50. Machnik Weronika 75.400
51. Madalyr Monika 101.200
52. Mamcarczyk Paulina 99.200
53. Maślanka Katarzyna 71.200
54. Mazur Patrycja 67.400
55. Mirgos Julia 85.800
56. Miszczak Małgorzata 111.600
57. Mośny Grzegorz 42.400
58. Mrozik Alicja 113.600
59. Niewiadomska Agata 113.600
60. Nogaj Arkadiusz 63.600
61. Nowaczyk Natalia 54.800
62. Nowak Aleksandra 90.600
63. Nowak Klaudia 61.200
64. Olczyk Dominika 61.200
65. Orlińska Paulina 69.000
66. Pabian Małgorzata 125.600
67. Padula Jakub 67.400
68. Petelicka Anna 57.600
69. Piasecka Anna 62.400
70. Pietruszka Alicja 86.600
71. Polak Laura 84.800
72. Proszowska Natalia 68.200
73. Przyczyna Adrian 81.600
74. Puchowska Agnieszka 47.800
75. Pytel Maciej 68.600
76. Ratajczyk Kamil 73.600
77. Ratajszczak Marek 78.800
78. Rybok Tymoteusz 96.000
79. Sędzielewska Ada 80.200
80. Skrocka Patrycja 67.600
81. Skrzypczyk Mikołaj 70.600
82. Smolińska Marcelina 67.400
83. Snoch Marta 95.600
84. Świerkot Dagmara 99.000
85. Szczerbiński Jakub 79.600
86. Szczutko Damian 71.800
87. Szymkiewicz Szymon 93.600
88. Trzaskowska Agnieszka 128.000
89. Wasiak Zuzanna 93.800
90. Wiszyńska Maria 81.600
91. Witas Dominika 70.800
92. Wolny Julia 120.000
93. Woryna Ewa 70.200
94. Wydymus Patrycja 85.000
95. Zachariasz Beata 76.800
96. Żądło Małgorzata 72.800
97. Zawrzykraj Maja 101.600
98. Zieliński Kamil 67.600
99. Zygmuntowicz Maria 103.600
100. Żyła Anna 103.600

Lista rankingowa

Nazwisko i imię Wynik
1. Białas Marta 140.000
2. Czudaj Julia 134.000
3. Ignacy Jesika 130.600
4. Adamus Emilia 130.000
5. Łebek Daniel 130.000
6. Trzaskowska Agnieszka 128.000
7. Frączek Klaudia 127.000
8. Pabian Małgorzata 125.600
9. Bagińska Sara 124.600
10. Cyganek Judyta 124.600
11. Draga Magdalena 122.200
12. Wolny Julia 120.000
13. Krzymińska Agnieszka 114.600
14. Mrozik Alicja 113.600
15. Niewiadomska Agata 113.600
16. Miszczak Małgorzata 111.600
17. Jakubowska Zuzanna 110.000
18. Łoboda Nikola 106.600
19. Czarnecka Martyna 104.000
20. Zygmuntowicz Maria 103.600
21. Żyła Anna 103.600
22. Graf Adam 101.600
23. Zawrzykraj Maja 101.600
24. Madalyr Monika 101.200
25. Mamcarczyk Paulina 99.200
26. Świerkot Dagmara 99.000
27. Dereniewicz Justyna 97.000
28. Rybok Tymoteusz 96.000
29. Snoch Marta 95.600
30. Kos Damian 95.200
31. Wasiak Zuzanna 93.800
32. Knopczyk Julia 93.600
33. Szymkiewicz Szymon 93.600
34. Komornicka Julia 92.000
35. Nowak Aleksandra 90.600
36. Cieśla Maria 88.600
37. Krzykawska Karolina 87.600
38. Pietruszka Alicja 86.600
39. Mirgos Julia 85.800
40. Dula Daria 85.200
41. Wydymus Patrycja 85.000
42. Kudela Zuzanna 84.800
43. Polak Laura 84.800
44. Karwot Natalia 82.000
45. Przyczyna Adrian 81.600
46. Wiszyńska Maria 81.600
47. Sędzielewska Ada 80.200
48. Klaska Emilia 80.000
49. Szczerbiński Jakub 79.600
50. Ratajszczak Marek 78.800
51. Dziuba Dorota 76.800
52. Idczak Maciej 76.800
53. Zachariasz Beata 76.800
54. Machnik Weronika 75.400
55. Ratajczyk Kamil 73.600
56. Żądło Małgorzata 72.800
57. Kacperska Katarzyna 72.200
58. Dembski Krzysztof 72.000
59. Cebo Magdalena 71.800
60. Kyas Marcin 71.800
61. Szczutko Damian 71.800
62. Kościanek Karolina 71.600
63. Bontko Hanna 71.400
64. Maślanka Katarzyna 71.200
65. Witas Dominika 70.800
66. Skrzypczyk Mikołaj 70.600
67. Głowa Karolina 70.200
68. Lenartowicz Karol 70.200
69. Woryna Ewa 70.200
70. Orlińska Paulina 69.000
71. Pytel Maciej 68.600
72. Proszowska Natalia 68.200
73. Klus Barbara Izabela 68.000
74. Kansy Mateusz 67.800
75. Skrocka Patrycja 67.600
76. Zieliński Kamil 67.600
77. Mazur Patrycja 67.400
78. Padula Jakub 67.400
79. Smolińska Marcelina 67.400
80. Kubicius Dominika 66.800
81. Chrobok Angelika 66.000
82. Kopeć Karolina 64.000
83. Nogaj Arkadiusz 63.600
84. Piasecka Anna 62.400
85. Cieciura Daria 62.200
86. Idzik Kinga 62.200
87. Badera Rafał 61.200
88. Nowak Klaudia 61.200
89. Olczyk Dominika 61.200
90. Kotlarz Iwo 60.600
91. Jasion Przemysław 59.200
92. Petelicka Anna 57.600
93. Lorenc Agnieszka 55.600
94. Nowaczyk Natalia 54.800
95. Bryś Nicola 52.800
96. Jaenel Dominika 51.800
97. Puchowska Agnieszka 47.800
98. Kielak Patrycja 44.600
99. Kosińska Paulina 44.600
100. Mośny Grzegorz 42.400
Lista wygenerowana automatycznie przez system IRK w dniu 2017-09-21 17:05:28